“Bombë”, Protogjer e shan dhe ofendon avokatin e Mijallkovit, Shvrgovski

Në njërën nga “bombat” e pa dëgjuara më parë, ish shefi i Kabinetit të Nikolla Gruevskit, Martin Protogjer, ish ministres së Punëve të Brendshme, Gordana Jankulloska i thotë se prokurori publik i asaj kohe, tani avokat i ish shefit të Policisë Sekrete Sasho Mijallkov, Lupço Shvrgovski, është i paaftë, njofton Portalb.mk. “Bastard i qelbur, nënën … Continue reading “Bombë”, Protogjer e shan dhe ofendon avokatin e Mijallkovit, Shvrgovski