fbpx

Ndërron jetë aktorja e “Kumbarit” (Foto)

Këngëtarja dhe aktorja Morgana King ka ndërruar jetën në moshën 87-vjeçare.

King, e cila ka interpretuar në filmin “Kumbari”, ku luante rolin e bashkëshortes së Don Vito Corleone, vuante nga kanceri dhe ka vdekur në mars, por vetëm tani është zbuluar ky fakt.

Sipas “Washington Post”, Morgana King ka ndërruar jetë në 22 mars, në Palm Springs të Kalifornisë.

Kumbari "The Godfather"

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close