fbpx

Dua Lipa mban koncert në Antali të Turqisë (VIDEO)

Këngëtarja kosovare me famë botërore Dua Lipa mbajti koncert në qytetin e Antalisë në Turqi.

Koncerti u mbajt në Qendrën Turistike Belek. Lipa, e cila mbajti koncertin e parë në Turqi, përshëndeti rreth 3.000 pjesëmarrësit vendas dhe turistë të cilët ishin të pranishëm koncertin e saj.

Për rreth një orë, Lipa interpretoi këngët e saj të preferuara nga publiku.

 

Dua Lipa në Antali të Turqisë FOTO: AA

 

Dua Lipa në Antali të Turqisë FOTO: AA
Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close