fbpx

Konfiskohen 19 pistoleta në autobusin Kosovë-Gjermani (VIDEO)

19 Pistoleta janë konfiskuar në një operacion të Policisë së Shtetit në pikën kufitare të Muriqanit.

Armët sipas njoftimit të policisë së Shqipërisë janë konfiskuar në autobusin që qarkullonte nga Kosova për në Gjermani. Sipas njoftimit pistoletat janë zënë në çantën e një 21 vjeçari i cili kishte shtetësinë e Suedisë. Policia ka publikuar edhe një video material nga çanta dhe armët e konfiskuara.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close