Arrestohet autori 24-vjeçar i masakrës së Vlorës

Autori i vrasjes së 8 personave pasditen e së premtes në Resulaj të Selenicës, në Vlorë, u kap mëngjesin e së shtunës nga forcat e policisë, pas disa orëve kërkimi dhe ndjekjeje, në rrethinat afër këtij fshati, transmeton Top Channel.  Sipas informacioneve nga terreni, operacioni për kapjen e Ridvan Zykës, gjatë kohës që ai ishte … Continue reading Arrestohet autori 24-vjeçar i masakrës së Vlorës