fbpx

Pasi u bë pjesë e Barcelonës, për herë të parë deklarohet Arturo Vidal

rturo Vidal flet si katalunas. Arturo Vidal ka folur për herë të parë si futbollist i Barcelonës.

Kiliani ka falënderuar Bayernin për periudhën e kaluar te ky ekip.

Ai ka premtuar më të mirën nën fanellën e ekipit të ri.

“Faleminderit Bayernit dhe gjithë tifozëve. E kam shijuar shumë këtë kohë në Mynih”, deklaroi Vidal.

“Do doja të falënderoja klubin që më dha shansin të provoja dhe një sfidë të re tek Barcelona, ku do të japë gjithçka”, shtoi ai

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button