fbpx

Të dielën do të mbahen “Takimet e Rekës së Epërme 2018” (FOTO)

Shoqata për Kulturë “Reka e Epërme” e Gostivarit, më 5 gusht 2018 (e diel) do të organizojë manifestimin kulturor “Takimet e Rekës së Epërme 2018”, njofton Portalb.mk.

Manifestimi është njëditor dhe do të mbahet në fshatin Rimnicë, me fillim prej orës 11:00.

 

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close