fbpx

Yll Limani sjell “Prej se jena nda” (VIDEO)

“Prej se jena nda” titullohet kënga më e re e këngëtarit të njohur Yll Limani.

Limani, muzikën dhe tekstin e këngës e ka realizuar vet, shkruan Koha.net.

Videoklipi është prodhuar nga Onima, ndërsa në miksim i ka ndihmuar Lorenc Aliaj.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button