fbpx

Mbesa e Llejdi Dianas imazh mbrojtës i markës Bullgari

Llejdi Kiti Spenser, mbesa e Lejdi Dianas, pasi u paraqit në një fushatë reklamuese të Dollçe Gabanës, është imazhi i ri i markës Bullgari. Bëhet fjalë për koleksion të ri stolish dhe syzeve për diell.

Kiti është vajzë e Çarls Spenser, vëllait të vogël të princeshës Diana. Edhe pse nuk mund të ketë asnjë rol në familjen mbretërore, ajo faktikisht është kushërira e parë e princërve Uilliam dhe Hari, me të cilët ka marrëdhënie mjaft të mira.

Кити Спенсер

Në fotografitë nga fushata e fundit reklamuese e Bullgarit, ajo duket joshëse, e këndshme dhe magjike… Pikërisht si halla e saj.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close