fbpx

Kida publikon këngën “Mas” (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, ka publikuar projektin e saj më të ri.

“Mas” titullohet kënga e re e këngëtares së labelit “On Records”, përcjell Koha.net. 

Për tekstin ajo është ndihmuar nga reperët e këtij labeli, Fuego dhe Fero.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button