fbpx

Kryeministri Zaev në “Hard Talk” të Bi-Bi-Si (VIDEO)

Publiku britanik e njeh zhvillimin e ngjarjeve në Republikën e Maqedonisë, që meritojnë të jetë lajm dhe të tërheq vëmendje, shkroi kryeministri Zoran Zaev mbrëmë në faqen e tij të Fejsbukut, pas pjesëmarrjes në televizionin britanik Bi-Bi-Si në emisionin “Hard Talk”.

Заев на Би-Би-Си

“Prandaj erdhi ftesa nga producentët e emisionit politik më me ndikim dhe më të shikuar të Bi-Bi-Si, ‘Hard Talk’, Intervistë e shkëlqyer me gazetaren Zeinab Badavi, gjatë Samtit të Ballkanit Perëndimor në Londër”, shkroi Zaev.

Intervista pas transmetimit në televizion do të jetë në dispozicion online në   https://www.bbc.co.uk/programmes/n3ct4f6f.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close