fbpx

Deschamps, mesazh Belgjikës: Ne kemi ndalur Messin

Trajneri i Francës, Didier Deschamps ka deklaruar se skuadra e tij ka ndaluar Messin, kështu që nuk ka frikë nga entuziazmi i Belgjikës, transmeton Top Channel.

“Jemi të përgatitur për gjithçka, pavarësisht formacionit të tyre. Do të jetë si çdo ndeshje tjetër, siç u përballëm me Messin”, deklaroi Deschamps.

“Kanté e bllokoi mirë Messin dhe e vërteta është se Leo kundër nesh nuk u pa në fushë”, shtoi trajneri i “Gjelave”.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close