fbpx

Dj Geek e Argjentina publikojnë “Sekretin”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Argjentina Ramosaj, ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Sekreti”, të cilën e ka lansuar në bashkëpunim me DJ Geek, përcjell Koha.net. 

Për tekstin dhe melodinë është kujdesur Vig Poppa.

Videoklipin e ka realizuar “Imagine Films”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button