fbpx

Vjen kënga e re nga Elvana Gjata dhe Lendri “Mike” ( VIDEO)

Stina e verës është periudha kur këngëtarët tanë nxjerrin më shumë këngë brenda një periudhe të shkurtër kohore. Kësaj radhe dy këngëtarët më të pëlqyer të momentit Elvana Gjata dhe Ledri  Vula kanë bashkëpunuar me një këngëtar të ri por shumë të talentuar si Jon Shehu dhe kanë publikuar këngën më të re të titulluar “Mike”, transmeton Portalb.mk.

Kënga flet për një histori dashurie e nisur që në fëmijëri por që jeta i ka ndarë, për këngën janë përkujdesur vet që të tre artistët.

Ky padyshim do të jetë bashkëpunimi më i mirë i verës 2018.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close