fbpx

Gold AG dhe Yllka Kuqi sjellin “Xhan Xhan”

Reperi Gold Ag dhe Yllka Kuqi kanë bashkëpunuar në projektin e radhës.

Ata kanë sjellë këngën “Xhan Xhan”, transmeton Koha.net.

Tekstin e ka shkruar Arian Agushi, kurse producent është De Vox. Për videoklipin është përkujdesur MProduction.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button