fbpx

Majk e Ghetto Geasy publikojnë këngën “Paris Milano”

Dyshja e BabaStars, Majk dhe Ghetto Geasy kanë vazhduar bashkëpunimin e tyre nëpër këngë me projektin e publikuar “Paris Milano”.

Kjo këngë vjen pas bashkëpunimeve të kamotshme në “Sjena Mo” dhe “Ajo”, transmeton Koha.net.

Kënga “Paris Milano” është shkruar nga dyshja e këngëtarëve, ndërsa për beatin është përkujdesur Rzon Music.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button