fbpx

Roth: Gjermania jep dritë jeshile për Maqedoninë, ftojmë ta bëjë të njëjtën edhe Franca dhe Holanda

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *