fbpx

Shkupi festoi fitoren e Erdoganit të Turqisë (VIDEO)

Në kryeqytetin e Maqedonisë, Shkup, ka filluar festa për suksesin e arritur të presidentin turk, Recep Tayyip Erdoğan, në zgjedhjet e sotme të mbajtura në Turqi, raporton Anadolu Agency (AA).

Rama dhe liderë të tjerë botëror urojnë presidentin Erdogan për suksesin në zgjedhje

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close