fbpx

Spektakël në Kupën e Botës, Spanja përmbys Portugalinë (VIDEO)

Spanja ka arritur të përmbysë rezultatin ndaj Portugalisë.

Kombëtarja e Spanjës nga humbja 1:2 ka përmbysur rezultatin në 3:2, transmeton Lajmi.net.

Janë lojtarët Diego Costa dhe Nacho që shënuan për Spanjën.

autor: Lajmi.n
Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close