Alban Skenderaj dhe Noizy publikojnë këngën “Drejt Suksesit” (VIDEO)

Alban Skenderaj ka publikuar këngën “Drejt Suksesit” të cilën e ka realizuar në bashkëpunim me Noizyn.

Klipi ka ardhur në kujdesin dhe në idenë e Ajola Xoxës, bashkëshortes së kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, përcjell Koha.net. 

Ndërkohë për tekstin janë kujdesur vetë Albani dhe Noizy. Muzikën e ka realizuar Alban Skenderaj.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button