fbpx

Arsenali kërkon Balotelli-n

Arsenali mund të provojë që ta transferojë Mario Balotelli-n, sipas raportimeve nga La Gazetta dello Sport, transmeton Klan Kosova.

Përfaqësuesi i Italisë do të jetë agjent i lirë në fund të qershorit, kur kontrata e tij te Nicë të skadojë – dhe ai është lidhur me një rikthim në vendlindjen e tij.

Sidoqoftë, Topçinjtë po shpresojnë që mund të flasin me sulmuesin lidhur me një kalim të tij në Emirates Stadium.

Borussia Dortmund dhe Marseille janë po ashtu të interesuar në të.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close