fbpx

Geti dhe Flori sjellin këngën “Dashni e raki” (VIDEO)

Ghetto Geasy ka publikuar projektin e tij më  të ri muzikor që është në bashkëpunim me këngëtarin Flori Mumajesi.

Kënga mban titullin “Dashni me raki” të cilën e kanë punuar vetë këngëtarët me tekst dhe muzikë.

Kënga ritmike vjen gjashtë muaj pasi Geasy publikoi këngën “Birthday” që ka tubuar 5 milionë klikime në YouTube.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button