fbpx

Intervistë me kryetaren e Komunës së Tetovës, Teuta Arifi: punojmë për të përmbushur premtimet (VIDEO)

Lajme të ngjashme

Një koment

  1. i dashuri im kishte nje fjale, dhe me vjen ta perdor shpesh ne situata absurdi, sic eshte kjo interviste me pergjigje te mjegullta per problemet konkrete.
    Ama ani se tetovaret e votuan.
    …ai me i bukuri, thoshte ne kesi rastesh:
    Cka me than s’di

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe

Close