fbpx

Las Vegas bashkon shqiptaret

Artistet më in të momentit janë edhe shqiptaret. Deri më sot nuk kemi pasur mundësinë t’i shohim bashkë, por as se kur do t’i shohim nuk dihet.

Dua Lipa dhe Bebe Rexha ishin dy yjet e muzikës në Billboard Music Awards 2018, eveniment që shërbeu për takimin për herë të parë të shqiptarëve.

Këngëtaret janë fotografuar për herë të parë nën shoqërinë e njëra-tjetrës. Fotot janë publikuar nga mediat e huaja, ndërsa vetë këngëtaret në rrjetet sociale kanë vendosur që të mos postojnë foto.

Bebe dhe Dua mbështesin njëra-tjetrën në karrierën muzikore. Ndërsa midis Rita Orës dhe Dua Lipës marrëdhëniet nuk janë të mira, ndërsa arsyeja nuk dihet ende.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close