fbpx

Gjendet një trup i pajetë në Parkun e Qytetit

Një trup i pajetë i një burri të panjohur është gjetur në shkurre te Parku i Qytetit. 

Nga MPB-ja thonë se trupi i pajetë për herë të parë është vërejtur nga punonjësit që mirëmbajnë parkun dhe përmes telefonit i njëjti ka alarmuar policinë. 

Vendi ku është gjetur trupi është siguruar nga krimteknika e MPB-së, të cilët kërkojnë prova nëse ka ngjarë vdekja e natyrshme apo përmes dhunës. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close