fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, i vranët, por edhe me periudha të diellit.

Gjithashtu, do të fryjë erë mesatare në drejtimin verior. Pasdite do të rriten vranësirat dhe do të ketë të rrebesh shiu dhe vetëtima.

Temperatura minimale do të lëvizë nga 6°C e deri më 13°C, ndërsa ajo maksimale do të lëvizë nga 20°C e deri më 29°C.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button