fbpx

Shpërthim i fuqishëm në Teksas (VIDEO)

Një video është publikuar së fundmi nga një shpërthim i fuqishëm që ka ndodhur në një banesë në Teksas.

Një automjet u aksidentuar duke dëmtuar tubat e gazit pranë një shtëpie. Sapo forcat e policisë mbërritën në vendin e ngjarjes dhe u drejtuan automjetit ndodhi edhe shpërthimi i fuqishëm, transmeton TCH.

Të paktën 5 persona mbetën të plagosur në këtë shpërthim të fuqishëm, ndërsa ndërtesa thuajse u shkatërrua plotësisht.

E gjithë ngjarja u filmua nga kamerat në automjetin e policisë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button