fbpx

Bebe Rexha publikon këngën e re

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka publikuar këngën e re “Two souls on fire” në bashkëpunim me këngëtarin Quavo.

Kënga e re nuk ka klip dhe një gjë të tillë nuk ka paralajmëruar as krijuesja e hitit “Meant to be”, transmeton Koha.net. 

Bebe ka vazhduar të shijojë sukseset nëpër toplistat botërore me këngën e saj të fundit “Meant to Be” që ka siguruar 330 milionë klikime në YouTube.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close