fbpx

Dren Abazi dhe Zig Zag orkestra të dielën do të mbajnë koncert në Shkup

Qendra Informative Kulturore – Shkup njofton se me 15 prill në orën 20 e 30 në Teatrin Popullor të Maqedonisë do të mbahet koncerti “Mes Yjesh”, nga Dren Abazi dhe Zig Zag orkestra, transmeton Portalb.mk.

Në koncert marrin pjesë 14 muzikantë profesionist dhe i njejti do  jetë live.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button