fbpx

Princi dashurohet me modelen, skandal në oborrin mbretëror norvegjez

Princi dhe modelja, një kombinim që funksionon. Pas trashëgimtarit suedez të fronit, Carl Philip, i cili u martua me një ish-modele të revistave për të rritur, tani është radha e princit norvegjez.

Princi, Marius Borg Høiby, djali i princeshës trashëgimtare Mette-Marit, është fejuar me Julianne Snekkestad, ish-modele e Playboy.

Dashuria e re ka përfunduar në mediat norvegjeze, së bashku me fotografitë e nxehta të Juliane, e cila ka pafund fotografi seksi në Instagram

Mësohet se dy të rinjtë kanë nisur bashkëjetesën në Londër, transmeton noa.al.

Ndërkohë familja mbretërore nuk i priti mirë shkrimet, duke deklaruar se, “E njohim Juliane si një vajzë punëtore dhe të devotshme, nuk i meriton këto shkrime”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button