fbpx

5 mënyra për të veshur pantallonat e gjera këtë pranverë (FOTO)

Pranvera dhe vera janë sezonet e duhura për të veshur këto pantallona të gjera apo edhe me gjatësi treçerekëshe… T’i kombinosh është pak e vështirë por pa problem… Më poshtë do të gjeni disa mënyra interesante! Nëse i vishni në zyrë apo për të dalë për të ngrënë një drekë, zgjedhja është juaja! Po ju sjell disa ide që do t’ju inspirojnë për këtë sezon, shkruan Class.

1

E gjitha në të bardha
Mund t’i kombinoni me një veshje totalisht të bardhë e të thyeni monotoninë me një rrip në një ngjyrë tjetër – si psh një rrip i verdhë.

2

Pantallona me disa ngjyra
Jepini një ditë pushim xhinseve duke kombinuar bluzën tuaj me pantallona shumëngjyrëshe,do të dukeni shumë bukur!

3

Veshjet sportive
Për një look sportiv në fundjavë, vishini këto pantallona me atlete…

4

Pantallona për të gjithë vitin
Këto lloj pantallonash faktikisht mund ti vishni gjatë gjithë vitit – psh në sezonin e dimrit mund t’i kombinoni me një palë çizme të gjata…

5

Miksoni ngjyrat e përafërta
Provoni të miksoni pantallonat e bardha me një kombini

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button