fbpx

Detajet që do tu bëjnë të dukeni sikur vishni rroba të shtrenjta!

Jo të gjitha vajzat i kanë mundësitë për të blerë veshje të shtrenjta por ne mund tu japim një zgjidhje. Mjafton të dini si të kombinoni veshjet me njëra tjetrën dhe të zgjidhni ngjyrat e duhura.

Duke ndjekur këshillat e mëposhtme ju do të dukeni sikur veshja juaj ka kushtuar shumë dhe ju keni finesë dhe shumë stil.

Zgjidhni ngjyrat pastel

Sigurohuni që veshjet bazike të jenë më tepër tek klasikja.

Blini aksesorë me kualitet të mirë.

Zgjidhni këpucë me shkëlqim dhe në nuancat e bezhës.

Veshjet e bardha nuk duhet të mungojnë në garderobën tuaj.

Vishni printe me kuadrate, e sigurt që ju do të dukeni se keni kushtuar për këtë veshje.

 

Hiqni nga garderoba veshjet e vjetra.

Kombinoni atletet me veshje klasike./Blitz.al/

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button