fbpx

Tifozët tallen me gjyqtarin anësor, momenti më komik i vitit ndodh në Kosovë

Tifozët vendës u tallën me gjyqtarin anësor, duke e imituar çdo lëvizje të tij.

Në futbollin kosovar shpesh herë shohim skena qesharake.

Moment komik ndodhi edhe në sfidën mes Vllaznisë dhe Lirisë.

Tifozët vendës u tallën me gjyqtarin anësor, duke e imituar çdo lëvizje të tij.

Pamjet vijnë nga televizioni Tribuna Channel.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button