fbpx

Elvana Gjata publikoi këngën më të re (VIDEO)

Në gjuhën angleze dhe në bashkëpunim me Ty Dolla $ign, këngëtarja nga Shqipëria, Elvana Gjata sot ka publikuar këngën e saj “Off Guard”, njofton Portalb.mk.

Këtë e bëri të ditur vetë Elvana në rrjetin social Instagram duke shtuar edhe mbishkrimin: “Shpresoj se do t’ju pëlqejë” me çka edhe ka shpehur mirënjohje për bashkëpunëtorët.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button