Basha mbi bordura, ndihmohet nga qytetarët

Kryetari i Partisë Demokratike iu bashkua qytetarëve ditën e sotme në protestën në Vorë, ku u bllokua rruga Tiranë-Durrës. Kryetari i PD u ul këmbëkryq me protestuesit, duke thënë se opozita do të jetë në krah të qytetarëve dhe kundër regjimit privat kriminal, transmeton TCH. Ndërkohë, në disa foto të shkrepura nga Vora, Basha duket … Continue reading Basha mbi bordura, ndihmohet nga qytetarët