fbpx

Basha mbi bordura, ndihmohet nga qytetarët

Kryetari i Partisë Demokratike iu bashkua qytetarëve ditën e sotme në protestën në Vorë, ku u bllokua rruga Tiranë-Durrës.

Kryetari i PD u ul këmbëkryq me protestuesit, duke thënë se opozita do të jetë në krah të qytetarëve dhe kundër regjimit privat kriminal, transmeton TCH.

Ndërkohë, në disa foto të shkrepura nga Vora, Basha duket teksa tenton të kalojë bordurat ndarëse të rrugës, ku ndihmohet edhe nga qytetarët.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button