fbpx

Mos i vini në siklet/Këto janë 4 shenjat më të turpshme të zodiakut

Jo çdokush është social. Sa herë na ka rastisur të shohim dikë të strukur në cep të dhomës apo të heshtur në maksimum…A e keni menduar ndonjëherë se këto janë shenja që flasin shumë për personin në fjalë? Të qenurit i turpshëm, shpesh keqinterpretohet si mendjemadhësi tek të tjerët, edhe pse kjo nuk ka asnjë lidhje me të vërtetën. Ne ju prezantojmë me 4 shenjat më të turpshme të zodiakut, që duhet të tregoni kujdes të mos i vini në siklet, shkruan Bordo.al. 

VIRGJËRESHA
Njihen si jashtëzakonisht shumë të turpshëm. Megjithatë, duhet ta dini se janë praktikë dhe observues. Ata i kushtojnë vëmendje gjithçkaje që ndodh përreth, e ndonëse nuk flasin, dijeni se po dëgjojnë.

GAFORRJA
Janë miqtë e ngushtë ideal, por jo romanca perfekte. Kjo, vetëm për shkak të natyrës së tyre të turpshme. Nuk do ta kuptoni dot nëse ju pëlqen apo jo, derisa të vendosni kontakt të vazhdueshëm.

PESHQIT
Shenjë pozitive, romantik dhe tërheqës. Por, janë shumë të turpshëm. Nëse dhe ju vetë jeni natyrë e turpshme, nuk do të ekzistojë mundësia e lidhjes me këtë shenjë. Nëse jeni natyrë sociale, mjafton t’i përshëndesësh dhe ata do të përpiqen të tregojnë sa munden për veten.

BRICJAPI
Njihen si natyrë tejet e rezervuar, ku vjen puna tek tjetri. Mund të mendoni se janë mendjemëdhenj, edhe pse në të vërtetë shquhen për natyrën sensitive. Në çastin e parë që ndihen konfortë me dikë, e flakin turpin tej dhe përkushtohen në marrëdhënie.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button