fbpx

Kur ta shikoni këtë video, kurrë nuk do të dorëzoheni deri në fund

Ekipi i Macclesfield Town, shënoi fitore krejt në fund në udhëtim te Woking, pasi mbrojtësi i vendasve bëri një gabim trashanik, ku u dorëzua dhe nuk bëri përpjekje që ta largojë topin para se ai të kalonte vijën e portës.
Balta në zonën e portierit ngadalësoi lëvizjen e topit, por kjo nuk u vërejt nga mbrojtësi i Woking, që e lejoi sulmuesin e Macclesfield të dërgonte topin në rrjetë, transmeton Lajmi.net.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button