fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje intensive të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6 deri më 12 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale nga 10 deri më 19 gradë Celsius.

Në fillim të javës së ardhshme do të ketë mot të qëndrueshëm dhe rritje të temperaturave ditore

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button