fbpx

Dëgjoni duetin e parë të Klea Hutës dhe Elgit Dodës (video)

Ajo është një moderatore e suksesshme, por ka provuar edhe të këndojë duke shndërruar në hit këngën e saj “Amla”. Klea Huta mesa duket tashmë po përgatitet për një këngë te re që mendohet se do të jetë një dedikim për Elgitin. Por teksa presim këngën e re, Klea dhe Elgiti na kanë sjellë “duetin” e parë të tyrin, transmeton Revista Class.

Natën vonë teksa punojnë në studio çifti kanë kënduar së bashku “E dehun jam”, këngën e paharrueshme, të së madhes Nexhmije Pagarusha. Klea shkruan në postimin e saj në Instagram, se shumë shpejt do të sjellë versionin e plotë të kësaj kënge me kitarë. Se a do ta këndojë me Elgitin apo jo, kjo mbetet për t’u parë kur Klea ta publikojë këtë version.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button