fbpx

Bëni shumë kujdes/Ju prezantojmë me 5 shenjat më xheloze të zodiakut!

‘Ku ka dashuri, ka dhe xhelozi’, është një ndër shprehjet më të famshme që e dëgjojmë shpesh, por a qendron e gjithë e vërteta në këto fjalë të vetme? Sipas studimeve më të fundit, gjithçka varet nga marrëdhënia e ndërtuar në çift. Disa partner e preferojnë pak xhelozi, të tjerë nuk e konceptojnë dot ndërtimin e lidhjes mbi ndjenja të tilla…

Megjithatë, ata që janë xhelozë nuk mund t’i shpëtojnë aq lehtë, madje shpesh e shndërrojnë në problematike ndjesinë e tyre. Pothuajse përherë janë në kërkim të një të ‘fshehte’, që sipas tyre trazon marrëdhënien me partnerin. Madje, ka dhe nga ata të cilët i mbajnë sytë katër, për të kontrolluar nëse dikush tjetër po e vështron njeriun që kanë përkrah apo jo, shkruan, Bordo.al.

Dhe natyrisht, edhe ndër xhelozët bëhet diferenca. Kush më shumë e kush më pak, është shenja e zodiakut ajo që përcakton pesë më ‘të dalluarit’ në këtë aspekt. Mos u habisni nëse gjeni veten apo partnerin në listën e mëposhtme – e nëse nuk keni shfaqur shenja xhelozie deri më tani, ruhuni për më vonë…!

Luani

Gaforrja

Demi

Binjakët

Dashi

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button