fbpx

Nëse këto shenja bëhen grup, suksesi është i garantuar!

I mbani mend kohët e gjimnazit, kur mësueset ndanin nxënësit me grupe pune, për realizimin e një detyre apo projekti? Pikërisht në momente të tilla, dalloje fare mirë cili ishte i lindur për lider, cili e dashuronte punën dhe cili ishte individualisti më i madh i grupit. Eh, për disa këto ishin çastet ideale të kohës në shkollë, për të tjerë kjo përkthehej si një bezdi e paparë, shkruan Bordo.al. 

Megjithatë, është vërtetuar se i vetëm, nuk mund t’ia dalësh kudo. Kështu që, domosdoshmërisht duhet pak frymë grupi në momente të veçanta. Por, për arritjen e kësaj kërkohen partnerët ideal. Cilët janë ata sipas shenjës së zodiakut?

Përpos Bricjapit dhe Akrepit, që qendrojnë të vetëm kudo që shkojnë, të tjera shenja bashkëpunojnë më së miri nëse iu ngarkon punë grupi. Lexoni listën e mëposhtme për të zbuluar partnerët tuaj perfekt!

1. Bricjapi
2. Binjakët dhe Peshorja
3. Luani, Demi dhe Virgjëresha
4. Ujori, Gaforrja dhe Peshqit
5. Akrepi
6. Dashi dhe Shigjetari

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button