fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme me reshje lokale të shiut, në malet borë.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej zero deri në gjashtë gradë, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri në gjashtëmbëdjetë gradë Celsius.

Pastaj nga e mërkura vijon periudhë  e motit stabil dhe të thatë, ndërsa nga e enjtja rritje e konsiderueshme e temperaturës së ditës.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button