fbpx

Provojeni diku tjetër…Këto janë 5 shenjat e zodiakut më pa fat në karrierë!

E kemi thënë shumë herë që shumëçka varet nga shenja e zodiakut. Nga pika juaj e dobët, e deri tek fati në dashuri, parashikimi i yjeve tregon së tepërmi mbi rrugëtimin tuaj në jetë. Kemi folur shumë herë lidhur me dembelët, të apasionuarit pas romancës, më të nxehtët në shtrat etj, shkruan Bordo.al. 

Por, duket se kemi harruar një pjesë të rëndësishme pa përmendur. Një ndër faktorët përplotësues të paketës së lumturisë është edhe karriera. “Bëj atë që do dhe nuk do të të duhet të punosh asnjë ditë të jetës”, është një ndër shprehjet më të famshme lidhur me profesionin që zgjedh të ushtrosh. Nga ana tjetër, jo të gjithë janë me fat në këtë drejtim.

Disa preferojnë profesione që japin para, edhe pse nuk i kanë me pasion. Të tjerë sakrifikojnë vlerën monetare, për hir të dashurisë për një fushë të caktuar. Cilat janë shenjat më pa fat në këtë drejtim?

(Shpresojmë të mos jeni pjesë e tyre…!)

1. Demi
2. Virgjëresha
3. Peshorja
4. Shigjetari
5. Peshqit

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button