fbpx

100 milionë euro ofertë për Firminon

Mund të jetë Roberto Firmino zëvendësuesi i Robert Lewandowski te Bayern Munich.

Për polakun ka shumë kërkesa dhe gjasat që të largohet në merkaton e verës nga klubi bavarez nuk janë të pakta.

Për këtë në shtëpinë e gjermanëve nuk duan të jenë të papërgatitur dhe po mendojnë që tani për pasuesin e tij, përcjell Lajmi.net.

Një nga emrat e preferuar është pikërisht Firmino i Liverpoolit, për të cilin Bayern është gati t’i ofrojë “The Reds” 100 milionë Euro.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button