fbpx

Formacionet zyrtare: Leicester City – Chelsea

Chelsea do të jetë skuadra e fundit që do të kërkojë gjysmëfinalen e FA Cup.

Kampionët në fuqi të Premierligës, në ‘King Power Stadium’ do të jenë mysafirë të Leicester Cityt.

Ndeshja mes Leicester Cityt dhe Chelsea fillon nga ora 17:30.

Formacionet zyrtare:

Chelsea: Caballero; Azpilicueta (c), Christensen, Rudiger; Moses, Bakayoko, Kante, Alonso; Willian, Morata, Hazard.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button