fbpx

Boban Iliq i papenduar! lirohet nga burgu dhe kërcënon ekipin e TV21 në detyrë (VIDEO)

Vrasësi i i Almirit të vogël nga Kumanova, Boban Iliq, pasi është liruar sot nga paraburgimi  i ka kërcënuar gazetarët e TV21.

Për më shumë ndiqeni videon:

Kumanovë, rikualifikohet lënda e Almir Aliut: lirohet Boban Iliq

Lajme të ngjashme

Një koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button