fbpx

Zbulohet arsyeja? Shkak i ndarjes së Çiljetës dhe Albanit…tradhtia?

Nisur nga fakti që nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale, u dyshua se Çiljeta dhe Albani nuk janë më bashkë dhe mesa duket qenka e vërtetë, shkruan Bordo.al. 

Burime për NewsSport bëjnë me dije se çifti është ndarë dhe shkaktar për këtë ka qenë pikërisht Albani. Sipas tyre, ai e ka tradhtuar  Çiljetën me me një punonjëse në një nga club-et e kryeqytetit. Miqtë e Albanit e konfirmojnë ndarjen e tyre, e ndërsa janë paksa spektik për një ribashkim.

Duket se edhe në jetën private nuk takohen më. Sipas NewsSport, Çiljeta shfrytëzoi koncertet për të shkuar në Londër në fillim të marsit edhe për festat, ndërkohë Albani u mor me futbollin.

Vetëm pak ditë më parë, çifti festoi 2 vjetorin e lidhjes së tyre.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button