Ligji për gjuhët, LSDM: VMRO-DPMNE dhe Mickoski përpiqen t’i bllokojnë reformat dhe punën e Kuvendit

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *