fbpx

Vera po afron, ja rrobabanjot që duhet t’i bleni (FOTO)

Muajt e verës po afrojnë dhe sigurisht që duhet të përgatitemi për  në plazh.

Çdo vit shtëpitë e modës na prezantojnë koleksionet e reja të rrobabanjove, gjithësesi një gjë është e sigurt: Ngjyrat janë sërish trend. Rrobabanjot e prezantuara për këtë verë mund të mbulojnë defektet tuaja mjaftojnë që të zgjidhni të duhurat.

Më poshtë do të shihni disa prej modeleve më “in”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button